Kredyt gotówkowy na cele ekologiczne

Kredyt gotówkowy na cele ekologiczne i nie tylko...


EKO? Logiczne, że się opłaca! Poznaj rozwiązania proponowane przez Bank BPS, dowiedz się więcej o możliwościach, jakie dają nowe technologie wspierane licznymi programami dofinansowań, przekonaj się, że już dziś podejście ekologiczne może być i rozsądne i opłacalne.

W Banku BPS ekologię chcemy przedstawić także jako ekonomiczne rozwiązania dla Ciebie. I dlatego oferujemy Ci kredyty gotówkowe, które otwierają dodatkowe możliwości wygrania dofinansowania. Co więcej część kwoty możesz przeznaczyć na dowolne cele, niezwiązane z ekologią.

Masz stary i dymiący piec? Chcesz zmodernizować wyposażenie i instalacje domowe? A może myślisz o korzystaniu z zielonej energii? Przygotowaliśmy ofertę specjalnie dla Ciebie! W Banku BPS uzyskasz niezbędne do takich inwestycji środki. Nasz kredyt pozwoli Ci zrealizować plany, a do tego przyczynisz się do poprawy środowiska naturalnego.

Podsumujmy:

  • To kredyt, w którym minimum 20% kwoty przeznaczasz na cele ekologiczne, a 80% możesz wykorzystać na inne, dowolne cele
  • Maksymalna kwota kredytu, to aż 120 tys. zł
  • Oprocentowanie jest zmienne i wynosi tylko 6,99% (RRSO 10,55%)
  • Prowizja już od 5,5%

A teraz najlepsze!

Wraz z kredytem oferujemy Ci wzięcie udziału w konkursie EKO fortuna. To szansa na dodatkowe dofinansowanie kwotą 5 000 zł, dzięki której uda Ci się częściowo obniżyć koszt inwestycji. Wystarczy, że wejdziesz na stronę www.ekofortuna.mojbank.pl i zarejestrujesz kupon, który wręczy Ci nasz doradca podczas podpisywania umowy kredytowej. Sprawdź zasady konkursu tutaj.

Przeczytaj również nasze porady i wskazówki dotyczące o inwestycjach ekologicznych i nie tylko.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 10,55%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów)  25000 PLN, całkowita kwota do zapłaty 29 943,82 PLN, oprocentowanie nominalne 6,99% stałe w skali roku, całkowity koszt kredytu 4 943,82 PLN (w tym: prowizja 1.3750 PLN, odsetki 3 568,82 PLN), 48 miesięcznych rat malejących w wysokości po 669,01 PLN. Kalkulacja została dokonana na dzień 1.10.2020 r. na reprezentatywny przykładzie. Powyższa informacja nie stanowi  oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Powyższe wyliczenie ma charakter szacunkowy i nie uwzględnia  ewentualnych kosztów dodatkowych związanych z wcześniejszą spłatą pożyczek i kredytów udzielonych przez inne instytucje finansowe.

Przydatne dokumenty: