Skip to main content
  • Aktualności
  • 70 lat działalności (1950-2020) Banku Spółdzielczego w Legionowie

70 lat działalności (1950-2020) Banku Spółdzielczego w Legionowie

03-07-2020

logo          70  lat  działalności  (1950-2020)

Szanowni Państwo

W dniu 4 lipca br. przypada 70 - lecie działalności Banku Spółdzielczego w Legionowie. W tym czasie Bank przeszedł długą drogę zmieniając się wraz ze zmianą realiów gospodarczych. Zawsze jednak staraliśmy się realizować naszą misję. Nie byłoby to możliwe bez naszych klientów, partnerów biznesowych, członków Banku i przede wszystkim pracowników. Dziękujemy wszystkim członkom, byłym i obecnym pracownikom za wkład pracy i zaangażowanie w rozwój Banku oraz budowanie jego pozytywnego wizerunku.

Naszym Klientom i Partnerom biznesowym dziękujemy za wieloletnią lojalność, wzajemną korzystną współpracę  i udział w umacnianiu naszej pozycji rynkowej.

Państwa życzliwe wsparcie stanowi podstawę bezpiecznej realizacji misji naszego Banku i potrzebę nieustannej pracy nad jakością świadczonych usług.

Niech ten jubileusz będzie powodem do radości, ale też bodźcem do dalszej pracy.

Życzymy wszystkim Państwu pomyślności, szerokich perspektyw rozwoju i spełnienia pragnień.

Naszym pragnieniem jest w dalszym ciągu służyć Państwu tak, aby spokojnie i z optymizmem móc patrzeć w przyszłość a swoimi działaniami i wynikami przysparzać satysfakcji naszym właścicielom - członkom naszego Banku.

                                              

                                                     RADA NADZORCZA  I ZARZĄD BANKU

Znajdziesz nas też tutaj