Bankowość internetowa

Bankowość internetowa Asseco EBP oparta na nowej platformie systemowej, to nowoczesne rozwiązanie bankowości elektronicznej dla klientów detalicznych, mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji.

Wprowadzona nowa koncepcja wewnętrznego ekosystemu miniaplikacji umożliwia udostępnianie znacznie szerszej gamy dodatkowych, spersonalizowanych produktów oraz usług. Pozwala również na dostosowywanie funkcjonalności oraz wyglądu do wymagań oraz zwyczajów użytkownika, dzięki czemu korzystanie z niej jest nie tylko wygodniejsze, ale i bardziej intuicyjne.

Nowa wersja bankowości internetowej jest zgodna z zasadami Responsive Web Design. Dzięki tej technice automatycznie dostosowuje swój wygląd, wielkość i funkcjonalność do urządzenia, na którym jest wyświetlana. Dopasowany układ danych, przy jednoczesnym zachowaniu tej samej filozofii nawigacji gwarantuje, że nowa bankowość internetowa jest prosta i wygodna w obsłudze.

Dokumentacja

Oprogramowanie

  • jws-client-windows-1.00.000-x86-pl.msi - instalator otwartoźródłowego oprogramowania Java Web Start Client przydatnego do uruchomienia aplikacji Asseco e-Podpis (odpowiednik środowiska JAVA firmy Oracle).