Ważna informacja dla klientów logujących się do bankowości internetowej (korporacyjnej) przy pomocy tokenów Vasco

Szanowni Państwo,

informujemy, iż pierwotny termin migracji Państwa do nowej bankowości internetowej Asseco EBP, który miał nastąpić w marcu 2021r. został przeniesiony na dzień 07.04.2021r. Rozpoczęcie procesu migracji zaplanowane zostało na godz. 15:00, a przewidywany czas jego realizacji powinien wynieść ok. 2 godzin.

Prosimy, aby do tego czasu wykonać wszelkie niezbędne czynności wymagające użycia obecnego systemu bankowości internetowej CEB. Jednocześnie informujemy, iż zlecenia z odroczonym terminem realizacji po dniu 07.04.2021r. złożone w obecnej  bankowości internetowej zostaną zrealizowane zgodnie z dyspozycją.

Dla tych Użytkowników, którym nie wydano środków dostępu w postaci kart mikroprocesorowych lub aplikacji mobilnej prosimy o kontakt z Bankiem w celu ustalenia stosownych narzędzi dostępu oraz autoryzacji, ponieważ nowa bankowość EBP nie obsługuje tokenów Vasco.

Materiały pomocnicze zostaną udostępnione na stronie internetowej Banku: www.bslegionowo.pl

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod nr tel. (22) 768-74-83, 506-039-561.

 

Z poważaniem,

Zarząd Banku Spółdzielczego w Legionowie