Skip to main content
  • Aktualności
  • Ważna informacja dla klientów logujących się do bankowości internetowej (korporacyjnej) przy pomocy tokenów Vasco

Ważna informacja dla klientów logujących się do bankowości internetowej (korporacyjnej) przy pomocy tokenów Vasco

31-03-2021

Szanowni Państwo,

informujemy, iż pierwotny termin migracji Państwa do nowej bankowości internetowej Asseco EBP, który miał nastąpić w marcu 2021r. został przeniesiony na dzień 07.04.2021r. Rozpoczęcie procesu migracji zaplanowane zostało na godz. 15:00, a przewidywany czas jego realizacji powinien wynieść ok. 2 godzin.

Prosimy, aby do tego czasu wykonać wszelkie niezbędne czynności wymagające użycia obecnego systemu bankowości internetowej CEB. Jednocześnie informujemy, iż zlecenia z odroczonym terminem realizacji po dniu 07.04.2021r. złożone w obecnej  bankowości internetowej zostaną zrealizowane zgodnie z dyspozycją.

Dla tych Użytkowników, którym nie wydano środków dostępu w postaci kart mikroprocesorowych lub aplikacji mobilnej prosimy o kontakt z Bankiem w celu ustalenia stosownych narzędzi dostępu oraz autoryzacji, ponieważ nowa bankowość EBP nie obsługuje tokenów Vasco.

Materiały pomocnicze zostaną udostępnione na stronie internetowej Banku: www.bslegionowo.pl

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod nr tel. (22) 768-74-83, 506-039-561.

 

Z poważaniem,

Zarząd Banku Spółdzielczego w Legionowie

Znajdziesz nas też tutaj