Skip to main content
  • Aktualności
  • Visa rozgrzewa emocje związane z Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi wspólnie z Grupą BPS

Visa rozgrzewa emocje związane z Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi wspólnie z Grupą BPS

24-09-2021

W związku ze zbliżającymi się Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi Beijing 2022, Visa przygotowała wyjątkowy konkurs dla klientów indywidualnych Grupy BPS korzystających z kart Visa. Ambasadorem konkursu jest Kamil Stoch, który należy do Team Visa i jest jednym z faworytów do medali na zbliżających się igrzyskach.

Visa, światowy lider płatności cyfrowych oraz Oficjalny Partner Płatniczy i Technologiczny Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich, wraz z Grupą BPS, największym zrzeszeniem banków spółdzielczych, są organizatorami konkursu promocyjnego kart Visa pod nazwą „Kartowe emocje z Grupą BPS”. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy klienci indywidualni Banków Spółdzielczych Zrzeszenia BPS oraz Banku BPS, którzy już posiadają kartę Visa (debetową lub kredytową) albo zawnioskują o jej wydanie w trakcie trwania promocji. Celem konkursu jest popularyzacja korzyści płynących z zastosowania płatności kartą w tradycyjnych punktach handlowych, lokalach gastronomicznych, hotelach oraz w internecie.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy:

  1. zarejestrować się na stronie kartoweemocje.pl
  2. odpowiedzieć na pytanie „Gdzie byś skoczył z Kamilem Stochem w nowej hybrydzie?”
  3. wykonać przynajmniej 5 transakcji kartą Visa w okresie od 15.09 do 31.12.2021 r. wydaną przez Bank z Grupy BPS.

Nagrodą główną jest samochód z napędem hybrydowym. Ponadto, do wygrania jest 25 smartfonów Samsung Galaxy 32A, 25 telewizorów 4K firmy Panasonic oraz 1 000 gadżetów Visa związanych z igrzyskami olimpijskimi.

- Visa jest jednym z najdłużej wspierających Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpijskie partnerów. Cieszymy się, że możemy pomagać wielu wspaniałym sportowcom w osiąganiu coraz lepszych rezultatów w zgodzie z duchem Visa i Igrzysk Olimpijskich oraz Paraolimpijskich. Trzymamy kciuki za Kamila Stocha oraz zawodniczki i zawodników z Team Visa w przygotowaniach do Zimowych Igrzysk Olimpijskich Beijing 2022. Mamy nadzieję, że dzięki temu konkursowi klienci Grupy BPS poczują ducha olimpijskiej przygody, a przy okazji płacenia kartami Visa będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody – mówi Katarzyna Jezierska, dyrektorka działu marketingu Visa w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Przygotowując promocje Zrzeszenia BPS zawsze chcemy znaleźć coś unikatowego, a jednocześnie atrakcyjnego i angażującego naszych klientów – zwykle blisko związanych ze swoim bankiem spółdzielczym. Cieszymy się, że razem z Visa możemy zaproponować konkurs, z naprawdę atrakcyjnymi nagrodami, do którego zaprasza jeden z najbardziej rozpoznawalnych i utytułowanych polskich sportowców – dodaje Robert Szymański, Dyrektor Biura Marketingu Banku BPS S.A.

Visa jest Światowym Partnerem Olimpijskim od 1986 roku, świadcząc m.in. usługi płatnicze Komitetom Organizacyjnym i widzom olimpijskim. Od 2000 r., w ramach programu Team Visa, wsparła także ponad 500 olimpijczyków i paraolimpijczyków w ich drodze na szczyt kariery, zapewniając im narzędzia, zasoby i wsparcie, które pomagają im realizować ich życiowe marzenia, zarówno w świecie sportowej rywalizacji jak i poza nim.

Znajdziesz nas też tutaj