VISA Classic Debetowa payWave

VISA Classic Debetowa payWave z mikroprocesorem

Karta VISA Classic Debetowa payWave to międzynarodowa karta płatnicza przeznaczona dla Posiadaczy rachunków POL-Konto.

  • 0 zł wydanie pierwszej karty
  • 0 zł opłata miesięczna za kartę
  • 0 zł ubezpieczenie karty

Karta Visa z funkcjonalnością zbliżeniową to wygodna, szybka i bezpieczna alternatywa dla gotówki. To nowy sposób zapłaty za codzienne zakupy o niskiej wartości
(do 100 złotych) – zajmujący nie więcej niż ułamek sekundy i łączący zalety
kart z mikroprocesorem z technologią łączności bezprzewodowej bliskiego zasięgu.

Przy płatności zbliżeniowej nie ma potrzeby podawania karty sprzedawcy, przeciągania jej przez czytnik, wprowadzania kodu PIN czy składania podpisu na wydruku. Wystarczy jedynie zbliżyć kartę do specjalnego, „zbliżeniowego” czytnika.

To najszybszy sposób płatności kartą, wiele razy szybszy niż płatność gotówką. Sama płatność trwa krócej niż sekundę, a cała transakcja raptem kilka sekund – szybko, prosto i wygodnie.

Zbliżeniowa karta Visa nie musi być dodatkową, kolejną kartą w portfelu. Użytkownik takiej karty ma po prostu więcej możliwości zapłacenia przy jej pomocy: w terminalach „tradycyjnych” i terminalach wyposażonych w czytniki zbliżeniowe.

Karta dodatkowo umożliwia:

  • płatności bezgotówkowych za towary i usługi w placówkach oznaczonych emblematem VISA bez prowizji,
  • bezprowizyjne wypłaty gotówki z ponad 4000 wskazanych bankomatów oznaczonych logiem Spółdzielczej Sieci Bankomatowej (Zrzeszenia: Bank BPS SA, GBW SA, SGB Bank S.A.) oraz BGŻ SA i Planet Cash 4 You, rozmieszczonych na terenie całej Polski,
  • dokonywanie płatności przez Internet

Gdzie można płacić zbliżeniową kartą VISA?
http://www.visa.pl/kartydlaciebie/visapaywave/visapaywavewpolsce/main.jsp

Bezpieczeństwo
Posiadacze karty objęci są dodatkowo bezpłatnym Pakietem Bezpieczna Karta oferowanym we współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeń Concordia:

Od 1 lutego 2015r. nastąpiły zmiany w procesie dokonywania płatności kartą w Internecie. W celu odblokowania płatności internetowych, należy ustalić na karcie wysokości limitu transakcji internetowych bezpośrednio w placówce Banku Spółdzielczego w Legionowie oraz aktywować zabezpieczenie 3D Secure w portalu kartowym (www.kartosfera.pl)

W przypadku utraty karty (zgubienia lub kradzieży) należy niezwłocznie zgłosić ten fakt:

  • telefonicznie w Centrum Kart (tel. 801 321 456, 86 216 11 80 – czynny całą dobę)
  • telefonicznie w dowolnym centrum VISA
  • osobiście w dowolnej placówce Banku Spółdzielczego w Legionowie, w dowolnej jednostce Banku BPS SA, lub banku spółdzielczego zrzeszonego z Bankiem BPS